Aktores së njohur i ndalohet të marrë të dashurin në premierën e filmit për këtë arsye

Aktorja Ana de Armas është pjesë e filmit të ardhshëm për James Bondin, “No Time To Die”, i cili do të shfaqet në kinema më 20 nëntor të këtij viti. Dhe për të qenë i gjithë fokusi te protagonisti kryesor, Daniel Craig, producentët e filmit kanë kërkuar që Ana të shfaqet në premierë pa të dashurin e saj, aktorin Ben Affleck.

LEXO EDHE  E rëndë/ Aktori i famshëm vr*t kineastin dhe plagos regjisorin gjatë xhirimeve

“Do të ishte një katastrofë po të ishte i gjithë fokusi te afeksioni publik i Benit dhe Anas që do ta linte nën hije evenimentin”, ka thënë një burim për The Sun.

Ana dhe Ben nisën lidhjen pas xhirimit të trillerit erotik, “Deep Water”, në vitin e kaluar, ndërsa në mars të këtij viti e bënë publike.