Modelja 24-vjeçare bën ofertën marramendëse: Jap 50 mijë dollarë për çdo…

Modelja superseksi 24-vjecare e quajtur Meli Santa,nuk i ndal imazhet provokuese, ndërsa thotë se i adhuron operacionet plastike. Deri tani, ka bërë ndërhyrje tek të pasmet, hunda, gjoksi dhe buzët. Meli Santa dëshiron më shumë se kaq dhe synimi i saj i momentit janë të pásmet bòmbástike.

“Unë jam në një mision për t’i rritur ato. Të pasmet e mia duken shumë të natyrshme tani, por preferoj një pamje artificiale kështu që dua që implantet t’i zgjerojnë edhe më shumë. Unë do të bëj operacione derisa të marr rezultatin që dua,” tha ajo.

Problemi qëndron tek kirurgët, të cilët nuk pranojnë të bëjnë ndërhyrje të tjera në trupin e saj.

LEXO EDHE  Shfaqje nudo në teatër/ Aktori shqiptar rrëfen se si është ndjerë në skenë

“Shumë admirojnë të pasmet e mia dhe më pyesin se ku i bëra. Ata më thonë se janë 100% natyrale dhe nuk duhet t’i ndryshoj. Unë do të paguaj 50,000 dollarë për çdo kirurg të njohur që do të përmbushë dëshirën time,” tha ajo, duke shtuar se është e gatshme të udhëtojë në çdo pjesë të botës në misionin e saj për të pasmet më të mira në botë.

 

View this post on Instagram

 

drunk enough to say i love you ? 🍷

A post shared by Meli Santa (@theonlymeliii) on