Detaje të reja nga vrasja/ U ekzekutua me kallashnikov, 71-vjeçari ishte babai i 3 fëmijëve

Detaje të reja po dalin në dritë nga ekzekutimi mafioz i 71-vjeçarit Abdulla Budlla, në Fushë Prezë.

I moshuari është vrarë me kallashnikov, në vendqëndrimin e taksive pa licencë, raporton Balkanëeb.

Sipas informacioneve, viktima Abdulla Budlla rezulton të jetë baba i tre djemve, dy prej të cilëve jetojnë jashtë vendit, ndërsa i treti punon taksist në Aeroportin “Nënë Tereza”.

LEXO EDHE  Tenderat nga Bashkia e Tiranës, Lali Eri mban rekordin për ankimimet

I moshuari 71-vjeçar u ekzekutua në mes të ditës dhe në një rrugë të populluar, ndërsa nuk dihen ende shkaqet dhe autorët e krimit.