Kapen duke bërë s*ks në sy të pushuesve, çifti merr ndëshkimin e rëndë (Foto +18)

Një çift është filmuar nga pushuesit e tjerë ndërsa kryenin marrëdhënie në një varkënë Liqenin e Komos.

Kjo zonë është tepër e frekuentuar nga VIP-at e huaj të cilët zgjedhin të kalojnë disa momente në peizazhet dhe natyrën e bukur.

Personat e pranishëm nuk kanë ngurruar të bëjnë fotografi duke i shpërndarë ato në rrjetet sociale.

Sipas rregullores nëse këta persona identifikohen rrezikojnë një gjobë të majme siç ndodhi disa ditë më parë në plazhin e Ravennas.

LEXO EDHE  Zbulohet një lloj i ri guri nga mostrat e marra në Hënë

Një situatë e ngjashme ndodhi të shtunën e kaluar në Lido di Dante, në provincën e Ravennas, në një zonë të mbrojtur ku një çift u gjobit me 20 mijë euro pasi u kap duke kryer marrëdhënie seksuale në publik.