Foto/ Sarri kapet duke tymosur në stadium, fytyra e CR7 dhe Dybala tregon gjithçka!

Futbollistët e Juventusit festuan mbrëmë titullin kampion pas humbjes 1-3 ndaj Romës, mirëpo në qendër të vëmendjes ishte Maurizio Sarri.

Italiani nuk duroi dot pa e ndezur një cigare kur skuadra e tij po humbte nga Roma. Në rrjetet sociale është bërë virale një foto e Cristiano Ronaldos dhe Paulo Dybalas, që ishin të habitur me veprimin e Sarrit.

LEXO EDHE  Rudi Vata “shigjeton” qeverinë: Mbështes kërkesat e klubeve, këta kanë zgjidhur stadiume me kullë, e jo më këto probleme

Pirja e cigareve është e ndaluar në stadiumet e Italisë dhe pritet që Sarri të dënohet.