Covid 19/ Cako ju tregon shqiptarëve se cilat ilaçe duhet të mbajnë në shtëpi për të luftuar këtë virus

Konspiracionisti dhe studiuesi i njohur shqiptar, Afred Cako, i cili njihet si një nga kundërshtarët më të mëdhenj të vaksinës, por dhe një nga personat që e cilëson koronavirusin si një plan për të zhdukur njerëzimin, ka bërë një tjetër postim të fortë.

Ai fton shqiptarët që të mbajnë në shtëpitë e tyre disa nga medikamentet të cilat luftojnë koronavirusin, të cilat janë mbështetur por fort dhe nga presidenti amerikan Donald Trump.

LEXO EDHE  Aksidenti, Benzi përplas këmbësorin/ Ja ç´thotë Policia

Ai ka prezantuar edhe fazat e përdorimit të ilaçeve.

Ja postimi i Cakos:

Nga fillimi ne fund; mbajini ne dollap keto;…

Faza 1- Aspirine, Zink, vitamine C, Vitamine D, Z-Pac (antibiotic);

Faza 2- Cortizon;

Faza 3 – Hidrochloroquine;