Zbulohet një krijesë misterioze në bregdet (Foto)

Zbulohet një krijesë e çuditshme në brigjet e Britanisë së Madhe. Fotot e publikuara nga mediat britanike, tregojnë një krijesë të dekompoyuar rreth 4.5 metra.

Kjo krijesë, është gjetur në brigjet e Merseyside në Liverpool.

Pas bërjes publike të këtij rastit, ekspertë të fushës mbërritën në vendngjarje për të bërë këqyrjen dhe analizuar mbetjet, ndersa ende nuk është saktësuar se çfarë mund të jetë.

LEXO EDHE  Zbulohet një lloj i ri guri nga mostrat e marra në Hënë

Personat që e kanë parë e kanë fotografuar dhe fotot i kanë publikuar në rrjetet sociale.