Video/ Panik për pjesëtarin e klubit brazilian, ngatërron termometrin me armën dhe ngre duart lart

Një episod tejet i veçantë dhe qesharak në të njëjtën kohë është regjistruar me një nga pjesëtarët e skuadrës braziliane të Cearas.

Këta të fundit para pak ditësh luajtën me skuadrën e Fortaleza dhe ashtu siç ndodh në të gjitha vendet, para ndeshjes stafit dhe lojtarëve iu është matur temperatura.

Megjithatë një nga pjesëtarët e stafit teknik të Cearas nuk e kishte mendjen dhe menjëherë sapo i drejtohen t’i masin temperaturën ngre duart lart, pasi mendoi se ishte armë.

LEXO EDHE  Teuta-Tirana/ Pjesa e dytë nis “zjarr”, bardheblutë në avantazh

Kaq mjaftoi që menjëherë video e tij të nisë të bëjë xhiron në rrjetet sociale, si një moment tepër gazmor dhe që nuk ka ndodhur më parë.