Shkon në spital për të lindur, zbulon dashnoren e burrit shtatzënë (Video)

Një grua ka zbuluar tradhëtinë e bashkëshortit të saj në spitali pasi shkoi të lindte. Aty gjeti edhe dashnoren e të shoqit duke lindur.

Të dyja ndodheshin në të njëjtin repart. Ngjarja raportohet se ka ndodhur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Një nga gjinekologet ka filmuar momentin kur gruaja është përballur me të shoqin dhe kjo video po bën xhiron e rrjetit.

LEXO EDHE  Ja sa kohë mund të rrijë zgjuar një njeri

“Kur nëna në prag të lindjes zbulon se dashnorja e të shoqit po lind në të njëjtin repart”, ka shkruar gjinekologia krahas videos.