Video/ Udhëtimi kthehet në ankth për Ermalin, Inva Mulën dhe VIP-a të tjerë, merr flakë fugoni që po udhëtonin

Udhëtimi i mëngjesit të sotëm drejt Tropojës i shkrimtares Mirela Sula, Ermal Mamaqit, Inva Mulës dhe disa të tjerëve ka dalë jashtë çdo pritshmërie.

Në një video live të postuar në rrjetin social facebook, shkrimtarja Sula tregon me video sesi furgoni me të cilin ata po udhëtonin ka marrë flakë në mes të rrugës, ndërsa fatmirësisht ata kishin arritur të dilnin në kohë nga mjeti.

“Kjo është makina me të cilin ne ishim nisur për të shkuar në Tropojë dhe Zoti donte që në te shpëtonim, të jemi gjallë”, tregon ajo, ndërsa duket edhe automjeti në flàkë më tej rrugës.

LEXO EDHE  GTS-ja e "Nikut" të përgjimeve të Ndrangheta-s fiton tenderin 300 mijë euro të KESH për blerje skafi

“Ermal falë teje jemi gjallë. Imagjino të ishim akoma aty brenda çfarë do ndodhte, ne duhet të jetojmë akoma. Po mos të kishim qenë rob zoti s’do shpëtonim, falë energjisë së mirë”, thotë ajo më tej ndërsa u drejtohet miqve të saj.

Gepostet von Mirela Sula am Freitag, 31. Juli 2020