Gashi rrëfen momentin kur tërmeti e zgjoi nga gjumi

Një tërmet ka goditur Los Angelesin ditën e djeshme. Tërmeti i fuqishëm që dridhi tokën e Los Angelesit ka frikësuar edhe artistët, të cilët menjëherë treguan si ndodhi.

Reperi Gashi me anë të një postimi tha se ishte duke fjetur kur ndodhi tërmeti, ndërsa shpreson që të gjithë të jenë mirë.

LEXO EDHE  Ndodh në BBV/ Fifi dhe Paloma puthin në buzë njëra-tjetrën

“Isha duke fjetur gjumë të mirë kur goditu ky tërmet… shpresoj që të gjithë miqtë e mi në Los Angeles të jenë mirë”, shkroi ai.

Image