Sara Hoxha publikon foton e parë me barkun e rrumbullakosur (Foto)

Ledri Vula dhe Sara Hoxha kanë marrë vëmendjen e të gjithëve, sidomos tani që janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Reperi publikoi para disa ditësh një video në Instagram aty ku shihet në krah të Sarës duke zbuluar gjininë e foshnjës së tyre.

Partnerja e Ledrit postoi për herë të parë ka postuar foton e ëmbël me barkun e rrumbullakosur në ‘Instagram’. Ajo ka pozuar me dorën tek barku i rrumbullakosur, teksa shkruan se është shumë e emocionuar.

LEXO EDHE  E pazakontë/ Mallkoi stafin e serialit, arrestohet aktori i "Osmanit"

“Kjo është tepër emocionuese” – ka shkuar ajo krahas fotos.

 

View this post on Instagram

 

This is tooo exciting.. 🙈👼🏻

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha) on