Largohet “bomberi” i Kukësit, Shkurtaj mesazh lamtumire verilindorëve

Vasil Shkurtaj e mbylli aventurën e tij me skuadrën e Kukësit dhe me shumë mundësi dhe me Superligën shqiptare.

Ai e bëri të ditur diçka të tillë me një njoftim në Instagramin e tij personal. Sulmuesi kryesor i verilindorëve la një mesazh duke falenderuar të gjithë në kampin e kuksianëve.

“Erdhi momenti i lamtumirës. Një cikël i bukur i karrierës sime futbollistike, sapo u mbyll. 1 vit e gjysmë plot gëzime, por edhe mërzitje. Dua të falënderoj presidentin, drejtuesit, trajnerët, stafin mjekësor, punëtoret e fushës edhe gjithë shokët e skuadrës për këtë bashkëpunim. Ishte nder për mua të përfaqësoja ekipin e Kukësit dhe uroj që vitin tjetër të shpallen kampion, sepse e meritojnë. Me respekt, Vasil Shkurtaj“, – shkruan lojtari.

LEXO EDHE  Shqipëria dominon Armeninë, kombëtarja e femrave shkëlqen me 5 gola