E zhveshur në shtrat, Roza Lati tregon se i kanë vjedhur orën e shtrenjtë: Do vuajë mallkimet e mia

Moderatorja shqiptare, Roza Lati, ka postuar një fotografi në Instagram ku shihet e zhveshur nga shtrati i një hoteli.

Në foto Roza duket vetëm nga mbrapa, duke i lejuar publikut që të shikojë vetëm shpinën e saj mirëpo dukshëm vihet re se ajo nuk ka asgjë veshur, vetëm është mbuluar nga një çarçaf i bardhë.

I thashë vetes se ai që vodhi orën time të Pierre Lannier, do të vuajë mallkimet e mia“– shkruan në frengjisht Roza duke treguar kështu se i kanë grabitur orën.

 

View this post on Instagram

 

💭 Je me disais que celui qui a volé ma montre Pierre Lannier, va subir mes malédictions..

A post shared by Roza Lati (@roza_lati) on

LEXO EDHE  Modelja zbulon detaje nga festat famëkeqe në vilën e pronarit të "Playboy": S*ks dhe orgji për milionerët