Tayna prezanton prindërit, i dedikon fjalë zemre të atit për ditëlindje

Reperja e njohur shqiptare, Tayna është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Ajo ndan shpesh me ndjekësit foto dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme apo aktivitetet muzikore.

Më të rralla janë imazhet familjare, por ndodh që në ditët e veçanta si kjo e sotmja, të publikojë ndonjë foto me anëtarët e familjes. Së fundmi, reperja nga Prizreni ndau me ndjekësit në InstaStory një fotografi të saj bashkë me prindërit.

LEXO EDHE  Janë larguar nga "Për’puthen"? Reagojnë për herë të parë Hyseni dhe Eduardi

Familja kishin dalë së bashku për të festuar ditëlindjen e babait. “Gëzuar ditëlindjen babi. Jam shumë mirënjohëse dhe e lumtur që të kam. Të duam”, ka shkruar 23-vjeçarja në InstaStory. Edhe mamaja e Taynas dukej mjaft në formë sikur të ishte motra e këngëtares.

Kujtojmë që Tayna është duke vazhduar të shijojë suksesin e projektit të saj muzikor më të fundit, “Bass”, që është pritur mirë nga fansat.

foto galeri