Ndërron jetë babai i këngëtarit të njohur shqiptar

Këngëtari i njohur Shkëlzen Jetishi ka njoftuar me anë të një postimi në Facebook ka njoftuar të gjithë miqtë e familjarët, se ka ndërruar jetë babai i tij.

Ai publikoi një fotografi pranë të atit tashmë të ndjerë dhe shkroi: “Sot u nda nga ne babai yne Sokol Jetishi..”.

Image
LEXO EDHE  Reagon për herë të parë motra e kineastes që u v*a aksidentalisht në sheshxhirim