Video/ Eros Grezda i shënon Oriolës, shikoni si e kalon kohën çifti i famshëm!

Oriola Marashi dhe Eros Grezda janë një ndër çiftet më të komentuar të showbizit shqiptar. Ditët e fundit ata u përfolën për një ndarje, por që më pas u hodh poshtë nga vetë dyshja.

Çifti janë bashkë dhe po kalojnë pushimet së bashku prej disa ditësh në Kroaci. Ata nuk ngurojnë të postojnë herë pas here foto dhe video në Instagram, ku duken shumë të lumtur.

LEXO EDHE  Ibrahimovic shkakton autogol, Bologna shtang Milanin dhe barazon shifrat

Para pak minutash ka qenë Erosi që ka publikuar një video, teksa shihen të dy në fushën e gjelbër dhe ky i fundit i shënon gol Oriolës gjatë lojës së zhvilluar.

Ndërkohë më herët, Marashi ka postuar një tjetër video në Instastory, teksa shfaqet duke i përkëdhelur kokën. Kjo konfirmon edhe një herë se çifti po shijojnë romancën së bashku.