Oriola Marashi dhe Eros Grezda hedhin poshtë çdo dyshim për ndarje

Oriola Marashi po përjeton momentet më të bukura të dashurisë me futbollistin Eros Grezda. Modelja seksi dhe partneri i saj kanë nisur pushimet së bashku, duke hedhur poshtë çdo dyshim për një ndarje të tyre.

Bukuroshja zeshkane publikoi një video në InstaStory nga pushimet e saj, e shoqëruar nga futbollisti ndërsa në sy bie unaza e fejesës.

Ndërsa çifti kanë vendosur që të mos e tregojnë destinacionin e tyre, ku do shijojnë së bashku pushimet.

LEXO EDHE  Zbulohet vlera marramendëse e pasurisë së Britney Spears

Pak ditë më parë u përfol për një ndarje mes tyre, por duket se ka qenë një zënkë e momentit. Oriola Marashi dhe Eros Grezda hoqën njëri-tjetrin nga Instagram dhe menjëherë nisën aludimet se i kishin dhënë fund lidhjes.

Krisja në marrëdhënien e tyre erdhi vetëm një muaj pasi çifti shpallën fejesën. Sipas miqve të tyre pas karantinës, mes çiftit ka plasur xhelozia, duke e tensionuar lidhjen dhe duke krijuar një distancim.