Itali/ Burri vret gruan me thikë dhe më pas hidhet nga ballkoni

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Portici, provincë në Napoli të Italisë, ku një burrë ka vrarë me thikë gruan e tij dhe më pas është hedhur nga ballkoni i banesës.

Giovanni Fabbrocino, një burrë 65-vjeçar ka vrarë me thikë gruan e tij Maria Adalgisa Nicolai, 58 vjeç dhe më pas ai ka vrarë edhe veten duke u hedhur nga ballkoni, njoftojnë autoritetet italiane.

LEXO EDHE  Tërmeti 6.2 ballë godet këtë shtet, tmerrohen banorët (Video)

Tragjedia ka ndodhur në banesën e çiftit. Në vendngjarje kanë shkuar policia bashkë me mjekët, të cilët për fat të keq nuk kanë mundur të bëjnë asgjë përveçse të konstatojnë vdekjen e të dyve.