Dua Lipa së shpejti me një bashkëpunim me Madonna-n dhe Missy Elliott

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare Dua Lipa ka njoftuar se do të sjellë një bashkëpunim me idhujt e saj Madonna dhe Missy Elliott.

Kënga ‘Levitating’ e publikuar muaj më parë nga shqiptarja, do të ripërpunohet nga Madonna dhe pjesë e projektit që do lansohet me 14 gusht do jetë edhe Missy Elliot.

LEXO EDHE  Ermal Fejzullahu zbulon se ka kaluar brenda një jave 32 orë në avion (Foto)