“A ke bukë me na dhon?”/ Dalin pamje nga festa e VIP-ave në plazh (Video)

Personazhe të njohur të muzikës dhe ekranit kanë kaluar disa ditë pushimesh me njëri-tjetrin në jug të Shqipërisë dhe këto ditë i kanë kujtuar me disa video në rrjete sociale. Këngëtarët Rovena Dilo, Mariza Ikonomi dhe Sinan Hoxha ishin të shoqëruar nga Eraldo Rexho dhe Renato Mekolli.

Rovena ka shpërndarë videon ku shfaqen duke kënduar tekstin e “Mirëmrama i Zoti i shpisë” duke thënë se nuk e imagjinon dot jetën pa miqtë dhe këto pamje i sjellin ndërmend kujtime të bukura.

“Ja keshtu na pret, me këngë e me këmbë të mbarë,për një verë sa më me bereqet, futemi ne të gjithë…”, shkruan Rovena.

Ndërsa Eraldo hoxha thotë: “Sa herë e shoh këtë video, aq herë gëzoj, nis të qesh, e të kujtoj ditë të bukura… Çfarë do të ishte jeta pa njerëzit, miqtë tanë? As nuk dua ta imagjinoj!
Jam shumë i lumtur që më lidhin kujtime kaq të bukura me shumë prej jush… Video nga festa #Missthosedays”

LEXO EDHE  Bora Zemani reagon publikisht pas daljes nga "Big Brother"