Mbesa e ish-presidentit shqiptar e papërmbajtshme! “Tërbon” ndjekësit me fotot joshëse

Modelja e njohur, Beniada Nishani, ka një karrierë të bukur në Itali, ndërkohë që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me pozat e saj seksi.

Publikimet e mbesës së ish-Presidentit Bujar Nishani në “Instagram” janë vërtet mahnitëse.

Edhe së fundmi, bukuroshja nuk i ka zhgënjyer ndjekësit e saj të cilët janë të shumtë në numër, teksa ka postuar foto tejet provokuese ku ekspozon linjat e saj të përkryera.

LEXO EDHE  Ada dhe Edi përjashtohen nga "Për'puthen", zbulohet arsyeja (Video)

Dihet që Beniada ka tërhequr vëmendjen e fotografëve BIG dhe regjisorëve në kinemanë italiane këto kohët e fundit. Verën e kaluar, Beniada pushoi në Sardenja me mikeshën e saj, Ines Trokia.

Pas fotove “topless” në qiell të hapur në Milano dhe pasi forcuan miqësinë me bashkëjetesë, ato realizuan disa foto provokuese.

foto galeri

foto galeri

foto galeri