Dj Sardi ironizon kryetarin e bashkisë së Kolonjës Erion Isain: 70% e projekteve ngelën 3D

Kryetari i bashkisë së Kolonjës, Erion Isai teksa ka reklamuar punën në këtë bashki, është hasur edhe me komente të cilët kanë ironizuar punën e tij.

Dj. Sardi i vë në duket se të gjitha projektet kanë mbetur me 3D duke shtuar se duhet 1 vit të fillojnë punimet dhe vetëm për fushata pritet shiriti.

LEXO EDHE  Publikohen pamjet/ Ja çfarë ndodhi mes Brunos dhe Hysenit në prapaskenë

“70% e projekteve ngeli 3D, 1 vit te behet projekti ne 3D, 1 vit te fillojn punimet, per fushat pritet shiriti per 6 familje… nderkoh te gjithe pa streh pa pun, pa buk, mbyll kte mbyll ate… dhe projektet 3D koncesione vazhdojn… një diskutim i gjat.”-shkruan Sardi.

Image

Image