Emina Çunmulaj publikon momentin kur bën testin e COVID-19: Ndihesh sikur sytë do të dalin nga vendi

Modelja me origjinë shqiptare Emina Cunmulaj ka ndarë me ndjekësit e saj momentin kur bëri testin e COVID-19.

Emina Cunmulaj tha se ndihej sikur sytë do ti dilnim nga vendi dhe ky ishte testi i dytë për të. Modelja, nënë e dy fëmijëve, zbuloi se testi rezultoi negativ.

“E keni bërë ndonjëherë testin e COVID-19”- shkroi ajo në njërën prej videove, ndërsa mjekja i bën tamponin.

LEXO EDHE  FOTO/Një dron me një mesazh për Fifin, çfarë po ndodh në Big Brother

Në një video tjetër, ndërsa mbulon sytë me dorë tregoi sesi ndihej.

“Kjo është hera ime e dytë. Ndihesh sikur sytë do të dalin nga vendi”- shkroi Emina Cunmuaj. Ndërsa shtoi: “Isha negative.”