Dr.Skerdi i gjen burrë vajzës në rrjete sociale, ja kush është dhëndri (Foto)

Doktori i VIP-ave, Skerdi Faria së shpejti do bëhet me dhëndër.

Ai ka postuar në Instagram bisedën me një djalë, i cili i ka kërkuar leje të lidhet me vajzën e tij Elenën, me shkrimin: “Të keqën babi, të ka ardhur fati në derë”.

Nuk është hera e parë që dr. Skerdit i vijnë kërkesa mblesërie për vajzën e tij të bukur. Dr. Skerdi, si gjithmonë, e ka pritur me shaka këtë kërkesë duke e pyetur nëse djali kishte lekë apo X6 për t’i bërë xhiro nga blloku.

Vajza e ka “rrjepur” nga lekët, prandaj dhëndëri duhet të plotësojë kushtet e lartpërmendura.

LEXO EDHE  'Jam e ofenduar që bëre publike tradhtinë', Iliri përballet me gruan në BBvip

Kujtojmë që Dr. Skerdi ka një marrëdhënie shumë të veçantë dhe të afërt me vajzën e tij. Elena nuk është vetëm e bija, por një shoqe, motër dhe bashkëpunëtore në punë. Këtë e kemi kuptuar jo vetëm nga postimet e doktorit në Instagram, por edhe të Elenës.

Bisedën e plotë mund ta ndiqni në postimin e mëposhtëm të Dr.Skerdit.

 

View this post on Instagram

 

@elena.faria, te keqen babi te ka ardhur fati ne dere, o 🍑 e babes… 🤣🤪🤣

A post shared by Skerdi Faria (@skerdi.faria) on