A kërceu ish-kryeministri? Fatmira Breçani zbulon detaje nga dasma e vajzës së Berishës

Këngëtarja e njohur Fatmira Breçani ka zbuluar disa detaje të reja nga dasma e Argitës, vajza e ish-kryeministrit Sali Berisha ku ishte e ftuar të këndonte.

E ftuar në emisionin “E Diell”, Breçani ka zbuluar reagimin e Berishës kur këndonte. Ajo thotë se ish-kryetari i PD s’ka kërcyer, por muzikën e kënduar prej saj e ka shijuar në maksimum, kjo për faktin se ata janë miq shumë të mirë.

LEXO EDHE  Andrra Destani tregon arsyen e zënkave të shpeshta me Sinan Hoxhën

“Nuk ka kërcyer por e ka shijuar muzikën në maksimum. E kemi mik, tropojan e duam shumë dhe kemi respekt se ai kur se shijon këngën time të kujt do shijojë? Si tropojan që jemi”, tha Brecani në emisionin “E diell”.