Ndërprerje e energjisë elektrike nesër në Tiranë, zonat dhe orari

Ditën e nesërme do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në disa zona në kryeqytet.

OSHEE bën me dije se arsyeja është remonti i parashikuar në një nga fiderat e kabinës ‘Siri Kodra 7’, në datën 17 korrik.

LEXO EDHE  Mjekja e Onkologjikut: Jemi i vetmi spital që ka nën kontroll situatën e Covid-19/ Apeli për qytetarët

Për pasojë, gjatë intervalit kohor 09:00-15:00, do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë: Pjesërisht rruga “Siri Kodra” dhe rruga “Besa”.