Goditet me thikë infermierja brenda spitalit

Një grua në spitalin Rajonal të Gjirokastrës “Omer Nishani”, ka qëlluar me thikë një infermiere.

Kjo e fundit ka mbetur e plagosur dhe po merr ndihmë mjekësore.

Autorja dyshohet se është me probleme mendore.

LEXO EDHE  Organizonte dasma, 1 mln lekë dhe mbyllje të aktivitetit për një periudhë 6-mujore