Foto/ “Kaubojsi” i befason të gjithë, shikoni si është transformuar ish-deputeti

Ish-deputeti, Eduart Ndocaj, është shfaqur i transformuar pas një operacioni që ka zhvilluar së fundmi në Itali.

Të gjithë e mbajmë mend imazhin e tij, me barkun e tij të rrumbullakosur, me disa kile mbipeshë. Por jo më. Ashtu siç shihet edhe nga fotot, ish-deputeti tashmë ka një siluetë të re.

LEXO EDHE  “Qenke shtatzënë!”, revoltohet Fjoralba Ponari: Ku e di ti që s’kam humbur një fëmijë

Ndocaj, i cili prej vitesh jeton në Itali, i është nënshtruar një operacioni për heqjen e peshës. Ka qenë bashkëshortja e tij, Valentina e cila ka shpërndarë fotot ku shfaqet dhe ndryshimi i madh i tij.