Takimi/ Zbardhet porosia e Ramës për kryebashkiakët e PS

Zbardhen detaje nga takimi i kryeministrit Rama me kryebashkiakët e Partisë Socialiste.

Raportohet se Rama u ka thënë kryebashkiakëve se nuk do të ketë pushime për ta dhe se duhet të vijojnë punën e të takohen me njerëzit.

Gjithashtu, Rama u ka thënë se pavarësisht situatës së pandemisë, ata duhet të gjejnë mënyra për tu takuar me qytetarët në çdo zonë.

LEXO EDHE  Automjeti del nga rruga, plagoset 19-vjeçari

Takimi ka nisur prej orës 11:00 dhe që po zhvillohet te salla e hartave në kryeministri. Pritet të vijojë deri në 14:30.

Fokusi është te Partia Socialiste, zgjedhja e strukturave e forumeve të reja si dhe fushata zgjedhore.