Lajmi i Fundit/ 60-vjeçarja mbytet në plazhin e Durrësit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë pasdite në plazhin e Durrësit. Sipas informacioneve paraprake, një 60-vjeçare ka ndërruar jetë. Dyshohet se ajo është mbytur në det.

Identieti i saj ende nuk bëhet me dije. Policia e ka identifikuar atë me inicialet F.Zh.

Njoftimi i Policisë:

LEXO EDHE  GJKKO kthen për plotësim dokumentash dosjen e SPAK për kryebashkiakun e Mallakastrës

Më datë 07.07.2020, rreth orës 18:00, në lagjen nr.13, Plazh, Durrës, shtetësja F.Zh., 60 vjeçe, banuese në Durrës, dyshohet se është mbytur duke u larë në det, e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.