Vetëvaret 60-vjeçari në Kavajë

Një 60- vjeçar në Kavajë i ka dhënë fund jetës. I moshuari me inicialet Sh.Xh, është vetvarur ditën e sotme.

Policia është njoftura në orën 16:30 teksa ka shkuar në vendin e ngjarjes për të hetuar për këtë ngjarje.

LEXO EDHE  Berisha nxjerr bllof Ramën: Kallam Dështaku inaguroi lotin e dytë të rrugës që duhet të kishtë përfunduar në 2014-n

Mësohet se ai është vetvarur dhe është gjetur pa shenja jete në banesën e tij.