Qeshni me lot! Rama feston ditëlindjen, shihni urimin pikant që i bën korçari i famshëm (Video-Foto)

Kryeministri Edi Rama ka festuar sot 56-vjetorin e llindjes, ku nuk kanë munguar urimet e shumta.

Por një nga urimet më pikante ka qenë ai i korcarit më të famshëm në Shqipëri Ilir Vrenozi, i cili u bë i njohur pikërisht për deklarata e ti kundër kryerilindasi dhe vartësve të tij.

Në postimin e tij Vrenozi shkruan se sot ka dilëtlindjen i gjati, ndërsa urimin e plotëson me frazën e një kënge të një reperi shqiptar: ‘Sa të kam dasht të bëfsha m*in’.

LEXO EDHE  Po lahej në det, humb jetën 68-vjeçari/ Dyshimet e policisë

Ja postimi i Vrenozit:

Ka ditelindjen i gjati sot … 😉

#edheIQinoedvin ✌✌✌

————

Sa te kam dasht te befsha mutin…😎😎😎✌

Ndërkohë që Vrenozi ka postuar edhe një video të dy viteve më parë ku uronte Ramën sërish me të njëjtën këngë.

Ja video: