Aksident i trefishtë në Shëngjin, plagosen 3 persona

Tre persona janë lënduar pas një përplasje të trefishtë mes automjeteve në Shëngjin të Lezhës.

Raportohet se 3 automjete janë përplasur në hyrje të Shëngjinit teksa Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje.

LEXO EDHE  Koronavirusi/ Ja sa është mosha mesatare e të infektuarve në Shqipëri dhe shpërndarja gjeografike

Ndërkohë po hetohet për të zbuluar shkaqet e aksidentit.

Identitetet e të plagosurve ende nuk bëhen me dije por mësohet se po marrin ndihmë mjekësore në spital jashtë rrezikut për jetën.