Manchester United-Bournemouth, publikohen formacionet zyrtare

Duke filluar nga ora 16:00, skuadra e Manchester United do të përballet me Bournemouth-in.

Trajnerët e të dyja skuadrave tashmë kanë publikuar formacionet zyrtare me të cilat do të zbresin në fushë.

Aktualisht Manchester United renditet në vendin e 5-të dhe fitorja në ndeshjen e sotme do të ishte mjaft e rëndësishme në shanset e skuadrës për një kualifikim në Ligën e Kampioneve.

LEXO EDHE  Sherr te Tirana, çfarë ndodhi mes Ngoo dhe Karabecit

Formacionet zyrtare:

Man Utd: De Gea; Wan-Bissaka, Lindelöf, Maguire, Shaw; Pogba, Matić; Greenwood, B.Fernandes, Rashford; Martial.

Bournemouth: Ramsdale; A.Smith, Aké, Kelly, Rico; Brooks, L.Cook, Lerma, Stanislas; King, Solanke.