E martë, Prill 7, 2020
Etiketimet Manchester United

Etiketim: Manchester United

Man.United “zbraz” arkat për Milinkoviç Saviç, Tare i lëkundur

Manchester United prej kohësh po përpiqet të rindërtojë një skuadër të madhe ashtu si para disa vitesh. Prej disa vitesh tashmë skuadra angleze, ka...

Shorti i Fa Cup/ Spikat supersfida Leicester-Chelsea, ndeshje të lehta për...

FA Cup vijon rrugëtimin e saj dhe mbrëmjen e djeshme është hedhur shorti për ndeshjet çerekfinale. Goglat kanë rezervuar një sfidë mjaft interesante si...

Premier League/ Man.United fiton bindshëm ndaj Watford, shënon Bruno Fernandez

Skuadra e Manchester United ka fituar me rezultatin 3-0 në "Old Trafford" kundër Watfordi-t. Në minutën e 42-të të pjesës së parë, blerja e merkatos...

Ndizet lufta për kualifikimin në Champions, Man United triumfon ndaj Chelsea...

Manchester United ka mposhtur 2-0 Chelsean në ndeshjen e javës së 26-të në Stamford Bridge. Djajtë kanë bërë një ndeshje të mirë, duke shfrytëzuar...

Chelsea-Man.Utd, garë e ashpër për supertalentin e Dortmundit

Chelsea dhe Manchester United janë në kërkim të shërbimeve të futbollistit të Borussia së Dortmundit, Jadon Sancho. Anësori 19-vjeçar anglez, pas rezultateve të shkëlqyera që...

E bujshme/ Shkëmbimi Pogba-Bale pranë realizimit

Gareth Bale mund të jetë një lojtar i Manchester United duke filluar nga janari. Nëse kjo lëvizje nuk realizohet në merkaton e dimrit, te Real...

Ish-lojtari i Manchester pas skandalit sa ishte i martuar dhe tradhtisë...

Ryan Giggs është i njohur për arritjet e tij në futboll, por edhe për skandalin e madh të tradhtisë. Ish-lojtari i Manchester Unitedit dhe...

Dështoi tek Mançesteri, Milani kontratë nënshkruan 5-vjeçare me sulmuesin holandez

Memfis Depai, një nga lojtarët që nuk arriti të jepte çfarë pritej tek Mançester Junajtid, dhe që tashmë luan tek Lion, është shumë pranë...

Neymar harron Real Madrid, i vjen një ofertë e çmendur

Neymar ka një ofertë të re për largim nga Paris Saint-Germain. Jose Mourinho është duke konsideruar një ofertë rekorde për transferimin e Neymarit nga Paris...
WhatsApp DENONCO