Njihuni me surprizat e motit për nesër

Muaji korrik do të nisë me mot të kthjellët dhe nën ndikimin e masave ajrore të nxehta.

Temperaturat në orët e mesditës pritet të regjistrojnë vlerën e 36-37 gradë celcius.

Era nga veriperëndimi me shpejtësi deri ne 10m/s.

LEXO EDHE  Njihuni me surprizat e motit për nesër