Fifi zbulon emrat e këngëtarëve që do të ftojë në dasmën e saj

Këngëtarja e njohur Fifi ishte mbrëmjen e djeshme e ftuar  në Kurthin e “Piter Pan”. Mes shumë pyetjesh “pikante” nga vogëlushët nuk kanë munguar edhe ato lidhur me jetën e saj private.

Edhe pse Fifi nuk e sheh martesën në planet e saj të afërta, gjithsesi ajo që tani e ka të qartë se cilët do të jenë këngëtarët që do të “ndezin” atmosferën në atë ditë të madhe.

Patjetër që në dasmën time do të ketë këngëtarë të ftuar, kam nja 4-5 që i kam të preferuar dhe i kam spikat që tani. 1 është Labinot Tahiri, 2 është Altin Shira, 3 Artiola Toska, 4 me shumë dashuri Remzije Osmani dhe 5 do doja shumë të ishte.”

Gjithashtu ajo tregoi se do të ketë edhe ndërthurje me muzikën moderne dhe këtë “sektor” do ta “mbulojnë” Flori Mumajesi dhe djemtë e ThreeDoots, Era Rusi, Valon Shehu dhe Anxhela Peristeri.

LEXO EDHE  Si një telenovelë! Jo vetëm Jada, dhe Will Smith e ka tradhëtuar bashkëshorten e tij, ja me kë

Fifi u shpreh se kjo është vetëm një listë shumë e shkurtër pasi dëshiron që dasma e saj të kthehet në një koncert.