Skënderbeu-Tirana, publikohen formacionet zyrtare

Skënderbeu dhe Tirana sfidojnë njëra-tjetrën në orën 20:00. Trajnerët edhe i kanë zgjedhur lojtarët që do të zbresin në fushën e blertë nga minuta e parë. Egbo ka bërë vetëm një ndryshim.

Hoxhallari i pezulluar me karton të kuq zëvendësohet nga Ismailgeci, sikurse ka ndodhur edhe herë të tjera. Në krahun tjetër, te Skënderbeu e nis nga stoli Bregu dhe Mensah zhvendoset në krah.

LEXO EDHE  Mourinho premton: Do të udhëheq Tottenhamin drejt trofeve para përfundimit të kontratës

Formacionet zyrtare:

Skënderbeu: Koliçi, Dwumfour, Dita Pëllumbi, Imami, Mara, Daja, Elezi, Gripshi,  Mensah, Krasniqi.

Tirana: Lika, Doka, Muça, Vangjeli, Ismailgeci, Batha, Karabeci, Torassa, Cobbinah, Cale, Ngoo.