‘Nuk do lindin më fëmijë’/ Cako plas një tjetër ‘bombë’: Ja çfarë do të ndodhë me njerëzit që do bëjnë vaksinën (Video)

Konspiracionisti i njohur shqiptar Alfred Cako është rikthyer të flasë dhe njëherë për koronavirusin, dhe pasojat që do të vuajë njerëzimi në rast se do të pranojë të bëjë vaksinën.

Cako deklaroi se koronavirusi është vetëm mjeti për të arritur tek qëllimi, pasi ata që sundojnë botën duan t’i instalojnë njeriut një ccip me të cilin ta kenë nën kontroll.

LEXO EDHE  Koronavirusi/ Ja kush janë qytetet me numrin më të lartë të të infektuarve në Shqipëri

Cako tha gjithashtu se vaksina do të shkatëronte institucionin familje, pasi jeta seksuale nuk do të varej më nga ne.

Sipas tij të gjithë ata që do të bëjnë vaksinën nuk do të kenë më mundësi të bëjnë fëmijë, si dhe shumë sëmundje të tjera shoqëruese do të na shoqërojnë nga pas.

Intervista e plotë: