Lajmi i Fundit/ Sinjali për lëndë plasëse në një makinë alarmon policinë e Vlorës

Një sinjal për lëndë plasëse në një makinë ka alarmuar policinë e qytetit të Vlorës.

Burime për mediat konfirmojnë se forcat xheniere kanë mbërritur në vendngjarje dhe janë duke kontrolluar automjetin.

LEXO EDHE  Blushi tallet me Ballën: Je anëtar i ‘Spiropalizmit’, ja kush do të japë përgjigje prej sot

Ende nuk ka një informacion zyrtar në lidhje me këtë ngjarje.