Si do të jetë koha nesër? Njihuni me parashikimin e motit

Sot pasdite dhe nesër (e hënë, 22 Qershor) priten reshje të dobëta në të gjithë qarqet.

TEMPERATURAT

Nesër temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

  • në bregdet: 16 / 26°C
  • në vendet e ulëta: 15 / 27°C
  • në vendet malore: 10 / 21°C
LEXO EDHE  21-vjeçarja bie nga kati i katërt, përfundon te Trauma

ERA

Sot pasdite dhe nesër, era pritet të fryjë e lehtë deri në mesatare, ndërsa në bregdet deri e fortë.