Godet Rudina Dembacaj/ Tregon historinë si i hyri teknik Berti në shtëpi dhe e “tërboi fare” për 6 orë

Moderatorja e njohur Rudina Dembacaj ka treguar një histori të vjetër, të pazakontë kur ka thirrur në shtëpi një teknik frigoriferësh.

Pasi kishte thirrur teknikun e parë që quhej Berti, ky i fundit e kishte parë mirë frigoriferin dhe ishte larguar duke thënë se duhej të merrte një paisje. Mirëpo, si u largua ai s’u kthye më, ndonëse moderatorja e priti për 6 orë duke e tërbuar fare.

LEXO EDHE  ‘O ma faleminderit për shalën, gjoksin e bëra vetë’/ Beatrix bën banorët të qeshin (Video)

Kështu Rudina thirri një tjetër teknik. Ai pasi e kishte parë për 45 minuta frigoriferin tha se nuk rregullohej më dhe i rrëfeu se si Berti i kishte vjèdhur një pajisje, tregoi Rudina në emisionin “Mos i fol shoferit”.

E kush nuk do të ishte tërbuar po t’i kishte ndodhur kjo situatë.