Çiljeta Xhilaga shtatzënë me Alban Hoxhën?

Prej tre vitesh bashkë, këngëtarja Çiljeta Xhilaga dhe portieri i Partizanit Alban Hoxha do të bëhen prindër për herë të dytë. Burime për “Kids’Time” bëjnë me dije se Çiljeta është në pritje të ëmbël.

LEXO EDHE  E papërmbajtshme! Beatrix zhvishet para kamerave

Mësohet se ajo është në muajt e parë të shtatzënisë dhe deri tani duket se gjithçka po shkon mirë.

Çifti ndërkohë kanë dy djem, nga martesat e mëparshme, Fernandon (Çili) dhe Bekon (Albani).

Image