Olta Gixharit i nisin ‘problemet’ e shtatzanisë, partneri i vesh atletet (Foto)

Olta Gixhari do të bëhet nënë për herë të parë dhe gjatë kësaj kohe nuk kanë munguar postimet nga aktorja. Ajo tregon rutinën e saj të përditshme si dhe shpeshherë barkun e rrumbullakosur.

Image

Ditën e djeshme ajo ka publikuar një foto me partnerin e saj ku ky i fundit shihet teksa e ndihmon të veshë atletet pasi barku i rritur tashmë nuk e lejon të ulet.

LEXO EDHE  Ardit Çuni zbulon propozimin që do t’i bëjë Beniadës sapo të dalë nga shtëpia e 'BBV’

“Erdhëm tek ky moment”, ka shkruar Olta.

Image