Infektohet një infermiere te Gastrohepatologjia, 3 raste me Covid te Qendrat e Konsultave

Mes 11 rasteve të reja me Covid-19 në Tiranë ishte një infermiere te Gastrohepatologjia dhe 3 raste te Qendra e konsultave.

Tirana aktualisht ka 272 raste aktive me koronavirus.

Në shkallë vendi në 24 orët e fundit u regjistrua 50 raste të reja ndërsa një paciente 82-vjeçare nga Tirana ndërroi jetë te Infektivi. /Ora News/

LEXO EDHE  Bylykbashi: Basha ka dështuar vazhdimisht