Sabri Fejzullahu e ndaloi bashkëshorten të merrej me muzikë, ja arsyeja

Bashkëshortja e Sabri Fejzullahut ka qenë aq e apasionuar pas muzikës saqë e sot e kësaj dite rri zgjuar çdo mbrëmje për të ndjekur ceremonitë e çmimeve Grammy.

Këtë e ka treguar vetë këngëtari në emisionin NiN në Klan Kosova, ku tregoi se ia ka ndaluar muzikën gruas së tij në fillimet e marrëdhënies së tyre.

Por cila është arsyeja?

“Shumë e bukur ka qenë edhe e bukur është ia hëngsha shpirtin. Po ma mer dikush!” – tregoi këngëtari.

LEXO EDHE  Do të bëhet kryetar bashkie i Durrësit? Flet Noizy

Sabriu u shpreh se sot e kësaj dite Nera e përmend këtë fakt dhe i mbushen sytë me lot dhe nuk ka gjë më të keqe se t’i ndrydhësh dikujt ëndrrën.

Ai premtoi se në mbrëmjen e vitit të ri do të këndojë një këngë me gruan e tij, që do të mbahet mend gjatë!

Image