Bebe Rexha ndez rrjetin, pozon nudo buzë pishinës (Video)

Bebe Rexha i ka vënë flakën rrjetit me një video të postuar në TikTok.

Këngëtarja fillimisht u shfaq e veshur në video dhe në pak sekonda doli me bikini. Më pas ajo u shfaq tërësisht nudo ndërsa mbuloi pjesët intime me kapele.

LEXO EDHE  Dy moderatoret e njohura revoltojnë Arbana Osmanin në spektakël, ja çfarë ndodhi

Bebe dukej mjaft seksi teksa realizoi videon hot.

@beberexhahaven’t posted a tiktok in a while so thought I’d get a little bit nakey

♬ Don’t Rush – Young T & Bugsey