Video/ Zhbllokohet sfida në Korçë, kurbinasit kalojnë në avantazh ndaj Skënderbeut

Zhbllokohet ndeshja Skënderbeu-Laçi. Miqtë kanë kaluar në avantazh në minutën e shtatë. Portieri Koliçi gaboi në një dyluftim me Grecën brenda zonës korçare dhe shkaktoi penallti.

Ekzekutimin e mori përsipër Julian Shehu. Mesfushori i bardhezinjve nuk gaboi nga pika e bardhë dhe dërgoi topin në anën e kundërt të Koliçit.

LEXO EDHE  Gareth Bale rikthehet te Real Madridi pas 144 ditësh