Vanessa Bryant merr vendimin drastik 6 muaj pas aksidentit tragjik ku vdiq Kobe dhe Gianna

Legjenda e basketbollit, Kobe Bryant dhe vajza e tij 14-vjeçare, Gianna, humbën jetën në një aksident tragjik me helikopter, së bashku me 7 persona të tjerë në fillim të këtij viti.

Vanessa-s, bashkëshoret së Kobe, i duhet të rrisë e vetme 3 vajzat e tjera dhe për t’u shëruar më shpejt nga dhimbja e madhe, asaj i është dashur të marrë vendimin drastik.

Në një postim në InstaStory, Vanessa ka treguar se ajo dhe vajza 17-vjeçare kanë bllokuar të gjitha adresat e fansave të Kobe-it në Instagram pasi e kanë të pamundur të shohin gjatë gjithë kohës foto të basketbollistit dhe vogëlushes.

“Faleminderit shumë për dashurinë! Unë dhe Natalia fatkeqësisht jemi detyruar të bllokojmë të gjitha faqet e fansave sepse ka qenë shumë e vështirë të futesh online dhe të shikosh vazhdimisht foto të të dashurve tanë, Gigi dhe Kobe. Bllokimi i faqeve të fansave ka ndihmuar në ndryshimin e algoritmit. Ju duam, por ju lutem kuptojeni që na u desh ta bënim këtë për t’u shëruar, jo sepse nuk ju vlerësojmë.” – sqaron Vanessa ndjekësit në një postim në Instagram.

LEXO EDHE  Beatrix 'çmendet' nga xhelozia: Egzona të ka qejf/ Revoltohet Donaldi: Mos na çaj b*thën, ti s'je normale (Video)